Zamówienie

Jesteśmy gotowi przyjąć od Państwa zamówienie na wybrany asortyment i zrealizować je w dogodnym dla Państwa terminie.

Transport

Gwarantujemy Państwu za niewygórowaną opłatą transport zakupionych towarów pod wskazane miejsce (bez wniesienia!

Usługi dodatkowe

Na terenie naszych sklepów oferujemy Państwu możliwość przycięcia zakupionych drewnianych płyt, przycięcia zakupionych drzwi, wycięcie w zakupionym blacie kuchennym otworu pod zlewozmywak, wycięcie w zakupionym zlewozmywaku metalowym otworu pod baterię kuchenną.

Gwarancja jakości

Brico Deopt sprzedaje produkty wysokiej jakości. Wszystkie towary, nawet te nie objęte gwarancją, podlegają rocznej rękojmi (firmy) lub dwuletniej odpowiedzialności sprzedawcy z tytułu niezgodności z umową (osoby fizyczne).

Ogromne ilości towarów

Ogromne ilości towarów dostępnych od ręki – dbamy, aby na półkach nigdy nie brakowało oferowanego przez nas asortymentu i aby był dostępny w dużych ilościach.

Zakup specjalny

Zakup Specjalny – codziennie negocjujemy dla Was ceny na różne partie produktów, które nie są dostępne w naszej stałej ofercie w ten sposób korzystacie z niewiarygodnie niskich cen na różne produkty dobrej jakości.

Gwarancja najniższych cen

Kupujemy więcej abyście Państwo mogli kupić jak najtaniej. Oznacza to, że zawsze gwarantujemy najniższe ceny. Jeżeli w ciągu 15 dni od daty zakupu znajdą Państwo w innym miejscu dokładnie taki sam, tańszy produkt to zwrócimy różnicę (po okazaniu dowodu zakupu z Castoramy). Regulamin zobowiązania "Gwarancja najniższych cen" (link do pobrania w wersji elektronicznej)

Kupujesz tyle ile potrzebujesz

Zwroty bez problemu. Zapewniamy Państwu możliwość kupowania stosownie do aktualnych potrzeb. Niewykorzystane produkty w oryginalnych opakowaniach mogą nam Państwo zwrócić przedstawiając dowód zakupu