Korzyści zakupów na raty w Brico Depot:

·         możesz wybrać raty na 10 miesięcy, RRSO 0% z przesuniętym terminem pierwszej spłaty o 2 miesiące (dla umów zawartych od dnia 15.11.2017 r. do dnia 03.12.2017 r.) lub inne atrakcyjne propozycje

·         bez zbędnych formalności1, masz możliwość nabycia wybranych towarów/usług przed czasem niezbędnym do zgromadzenia potrzebnych środków finansowych

·         kupując upragniony towar/usługi na raty, oszczędności możesz przeznaczyć na inny cel

·         możesz kupić towar/usługę lepszej jakości lub droższy

Jak kupić na raty?

·         Wybierz towary/usługi, które chcesz kupić.

·         Zapytaj sprzedawcę o zakupy na raty - dostaniesz odpowiedni druk Zamówienia.

·         Wypełnij wspólnie z doradcą wniosek kredytowy w Punkcie Usług Finansowych.

·         Po otrzymaniu pozytywnej decyzji Banku - podpisz umowę kredytową i ciesz się udanymi zakupami!


Usługi dodatkowe do zakupów na raty

Podczas zawierania Umowy możesz skorzystać z dodatkowej oferty dobrowolnego ubezpieczenia na życie2 czy  Pakietu Usług Bankowych3.


Więcej informacji o zakupach na raty

Zapytaj o szczegóły oferty doradcę w Punkcie Usług Finansowych lub zadzwoń pod numer infolinii 71 358 22 44  (koszt połączenia zgodny z taryfą operatora).

Propozycja kredytu na zakup towarów i usług z karencją w spłacie pierwszej raty na okres 2 miesięcy obowiązuje dla umów zawartych od dnia 15.11.2017 r. do dnia 03.12.2017 r. Wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% została wyliczona na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 31.10.2017 r.

Korzyści kredytu gotówkowego:

·         proste i jasne zasady kredytowania

·         rata dopasowana do Twoich potrzeb i możliwości

·         swoboda decyzji na co przeznaczyć dodatkową gotówkę

·         możliwość wyboru dnia spłaty np. tuż po otrzymaniu wynagrodzenia lub emerytury

·         stałe i atrakcyjne oprocentowanie – dla Nowych Klientów już od 3,99%4 (RRSO 13,93%)

·         sprawdź inne atrakcyjne propozycje dla stałych Klientów Banku.

Jak dostać kredyt gotówkowy?

1.         Doradca przedstawi Ci propozycję kredytową.

2 .      Wypełnij wniosek kredytowy.

3.         Po otrzymaniu pozytywnej decyzji Banku podpisz umowę.

4 .        Wybierz sposób wypłaty:
- przekaz pocztowy
- przelew
- kasa w oddziale Santander Consumer Banku

5.         Ciesz się z dodatkowej gotówki.

O szczegóły zapytaj doradcę w Punkcie Usług Finansowych lub zadzwoń pod numer infolinii 71 358 22 44 (koszt połączenia zgodny z taryfą operatora).

 

1 Zapytaj doradcę w Punkcie Usług Finansowych o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

2 Ogólne warunki ubezpieczenia dostępne są u doradcy w Punkcie Usług Finansowych i na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

3 O szczegóły usług dodatkowych zapytaj doradcę w Punkcie Usług Finansowych i na www.santanderconsumer.pl/zakupy-na-raty/.

4 Zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim z dnia 12 maja 2011 r. dla przedstawionej propozycji Mistrzowskiego Kredytu Gotówkowego w kwocie 10 000 zł (całkowita kwota kredytu) zawartego na okres 36 miesięcy, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 28.08.2017 r. są następujące: oprocentowanie stałe 5,99%; całkowity koszt kredytu wynosi 2 149,83 zł i obejmuje prowizję za udzielenie kredytu 1 087,35 zł, odsetki 1 054,38 zł, opłatę za wypłatę gotówki w kasie Oddziału Banku 8,10 zł. Całkowita kwota do zapłaty 12 149,83 zł; rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) 13,93%; wysokość równych rat miesięcznych 1-35 wynosi 342,19 zł, ostatnia 36 rata 342,38 zł. Propozycja dotyczy Mistrzowskiego kredytu gotówkowego z wnioskowaną kwotą od 6000 zł do 35 000 zł, z maksymalnym okresem kredytowania wynoszącym 60 miesięcy i dostępna jest dla Nowych Klientów Banku rozumianych jako pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, z minimalnym dochodem 2500 zł netto, posiadających minimum 5-miesieczną historię kredytową w raporcie BIK w sektorze bankowym, których na dzień zawarcia umowy o kredyt gotówkowy nie łączy i nie łączyła żadna umowa: pożyczki/kredytu gotówkowego, pożyczki/kredytu konsolidacyjnego, karty kredytowej, kredytu ratalnego z Santander Consumer Bankiem lub Santander Consumer Finanse S.A. lub AIG Bank Polska S.A.

Niniejsze propozycje nie są ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta, zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu.